Pieczątki nie tylko do firmy – sprawdź zastosowania

stawianie pieczatki - Pieczątki nie tylko do firmy – sprawdź zastosowania

Pieczątki kojarzą nam się przede wszystkim z identyfikacją firmy. To na niej zawarte są jej dane i najważniejsze informacje. Jednak pieczątka może mieć o wiele więcej zastosowań. Przydaje się w środowisku biurowym, korzystają z niej lekarze i księgowi, a także nauczyciele. Można wykorzystać ją do znakowania, a nawet motywowania.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Blog

Gdzie wykorzystuje się litery przestrzenne 3D?

napis - Gdzie wykorzystuje się litery przestrzenne 3D?

Styrodur to nazwa handlowa płyt z ekstrudowanej pianki polistyrenowej (XPS). W budownictwie stosuje się ją do izolacji termicznej od wielu lat. Trochę przypomina styropian, ale ze względu na dużo większą gęstość, jednorodną zamknięto-komórkową strukturę i gładką powierzchnię, znalazł zastosowanie w reklamie 3D zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. 

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Blog

Gdzie sprawdzi się kaseton LED z ramą XPS?

kaseton - Gdzie sprawdzi się kaseton LED z ramą XPS?

Do odpowiedniej oprawy biura czy wnętrza przyda się dobre oświetlenie. Oprócz standardowych lamp dobrym pomysłem są kasetony – szczególnie LED z ramą XPS. Mogą przybierać przeróżne kształty. Dodatkowo można nanieść na nie wszelkiego rodzaju nadruki, wedle własnego gustu. Dzięki temu ma się sporą dowolność w dostosowaniu kasetonu do swoich potrzeb.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Blog