Gdzie sprawdzi się kaseton LED z ramą XPS?

kaseton - Gdzie sprawdzi się kaseton LED z ramą XPS?

Do odpowiedniej oprawy biura czy wnętrza przyda się dobre oświetlenie. Oprócz standardowych lamp dobrym pomysłem są kasetony – szczególnie LED z ramą XPS. Mogą przybierać przeróżne kształty. Dodatkowo można nanieść na nie wszelkiego rodzaju nadruki, wedle własnego gustu. Dzięki temu ma się sporą dowolność w dostosowaniu kasetonu do swoich potrzeb.

Charakterystyka kasetonów LED z ramą XPS

Kasetony reklamowe, bo to właśnie o nich mowa, to jedno- lub dwustronne tablice, na które został nadrukowany konkretny tekst lub obraz. Wykonywane są z różnych materiałów. Mogą być podświetlane lub nie. Ostatnio dużą popularnością cieszą się kasetony LED z ramą XPS. I zdecydowanie mają się czym pochwalić.

Ze względu na wykorzystany materiał – polistyren ekstrudowany XPS – konstrukcja kasetonu jest bardzo lekka. Przy tym sama tablica jest odporna na temperatury, wilgoć i charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Dodatkowo czas produkcji jest o wiele krótszy od tego, czego można doświadczyć przy tworzeniu kasetonów z ramą aluminiową.

Zastosowanie modułów LED skutkuje dobrym oświetleniem przy wyjątkowo niskim poborze mocy. Dzięki temu koszty związane z korzystaniem z kasetonu LED z ramą XPS są naprawdę niskie.

Zastosowanie kasetonów LED z ramą XPS

Ze względu na swoje właściwości kasetony tego typu sprawdzą się zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Zresztą każda firma potrzebuje reklamy. Takie nośniki idealnie nadają się dla mikro- i małych przedsiębiorstw. Dzięki niskiej cenie nie będzie to duży koszt wpisany w budżet. Oczywiście duże podmioty także chętnie z nich korzystają.

Oprócz tego kasetony mogą być ozdobą mieszkania lub elementem wpasowanym w mebel. Dzięki nim można wprowadzić klimatyczne oświetlenie czy dodać wnętrzu indywidualny charakter.

Dobrze dobrany kaseton będzie ozdobą zarówno w firmie, hali, biurze tak samo, jak i w mieszkaniu.