Ruszyła nasza nowa strona internetowa mars-studio.pl

Przez ostatnie dwa miesiące przygotowywaliśmy naszą nową stronę internetową. Wszystko to dla Was czyli naszych klientów, żeby każdy z łatwością mógł przeglądać naszą ofertę na dowolnym urządzeniu. Sprawdź jakie nowości i promocje przygotowaliśmy z tej okazji!

Oferta “od ręki” i 24h

Nie musicie czekać wiele dni na proste realizacje. Szukajcie produktów w naszej ofercie które posiadają symbole łapki lub 24h. Całą ofertę na stronie przygotowaliśmy tak by z łatwością można było znaleźć wszystkie produkty z tych ofert.

Intuicyjny interface

Na smartphonie, tablecie czy komputerze nasza strona jest zawsze funkcjonalna i łatwa w obsłudze. A to jeszcze nie koniec. Tworzymy ją sami i często udoskonalamy dodając nowe, wygodne rozwiązania.

Aktualności

Lubimy chwalić się naszymi osiągnięciami i dzielić wiedzą. Facebook nam nie wystarczył. Dla tego nasza strona została wzbogacona o dział aktualności, w którym opisywać będziemy nasze najciekawsze realizacje. Znajdą się tu również informacje i materiały dla grafików którzy zamawiają u nas swoje realizacje.

Strona która się rozwija

Mamy nadzieje, że nasza nowa strona wam się spodoba. Jesteśmy świadomi tego, że nowy mechanizm musi się dotrzeć i mogą wystąpić drobne błędy i niedoskonałości. Liczymy się z opinią naszych klientów więc powiedzcie co się wam podoba a co nie.

Wszystkich zainteresowanych naszą działalnością zapraszamy do obserwowania naszego fanpage na Facebooku gdzie będziemy informować o wszelkich nowościach. Wystarczy zalajkować by nic już nie przegapić.